Rychlý
dotaz
Vzorový
dům

Projekt

Rezidence Vrtilka
chytře investovat
dobře bydlet
skvěle žít

Kontaktujte nás
* - povinné položky

Informace k Rezidenci Vrtilka* - povinné položky

Chcete mít pozemek s rostoucí hodnotou a na něm pohodlný dům, za který zaplatíte méně než za výměrově srovnatelný nový byt kdekoliv v Praze? Projekt Rezidence Vrtilka nabízí v zajímavé lokalitě Praha-Libuš-Písnice kvalitní domy s originální nadčasovou architekturou.

Výstavba řadových domů a dvojdomů Rezidence Vrtilka je umístěna v městské části Praha 4 a navazuje na venkovskou zástavbu Písnice. Od Libušské ulice budou domy odcloněny půdním valem se zelení, veškeré komunikace uvnitř projektu budou v režimu obytné zóny sloužit pouze pro rezidenty.

Každý dům má svou vlastní zahradu, vnitřní dispozice se pohybují od 4+kk po 6+kk s užitnou plochou 103-197 m2. Interiéry domů jsou variabilní a při včasné rezervaci je možné si je plně přizpůsobit vlastním potřebám.

V květnu 2013 byla dokončena výstavba první etapy projektu (domy A), na kterou plynule navázalo zahájení prací na druhé etapě (domy B a C) s plánovaným dokončením na podzim 2014.

Pro single, páry i početné rodiny nabízí tento projekt vše, co je třeba k plnohodnotnému životu. Rezidence je postavena v přímé návaznosti na veškerou občanskou vybavenost (školství, obchody, zdravotnictví, MHD, ...). Lokalita nabízí mnoho možností pro trávení volného času v přírodě nebo při sportovních aktivitách.

 

Použití originálního designu, kvalitních materiálů a technologií zaručuje - spolu s řemeslným zpracováním - vysoký standard bydlení.

Developer Luna Property je členem stabilní skupiny Raiffeisen Leasing Real Estate.
 

(pro google adwords remarketing)