Rychlý
dotaz
Vzorový
dům

Projekt

Rezidence Vrtilka
chytře investovat
dobře bydlet
skvěle žít

Kontaktujte nás
* - povinné položky

Informace k Rezidenci Vrtilka* - povinné položky

Chcete mít pozemek s rostoucí hodnotou a na něm pohodlný dům, za který zaplatíte méně než za výměrově srovnatelný nový byt kdekoliv v Praze? Projekt Rezidence Vrtilka nabízí v zajímavé lokalitě Praha Libuš-Písnice kvalitní domy s originální nadčasovou architekturou.

Výstavba řadových domů a dvojdomů Rezidence Vrtilka je umístěna v městské části Praha 4 a navazuje na venkovskou zástavbu Písnice. Od Libušské ulice budou domy odcloněny půdním valem se zelení, veškeré komunikace uvnitř projektu budou v režimu obytné zóny sloužit pouze pro rezidenty.

Každý dům má svou vlastní zahradu, vnitřní dispozice se pohybují od 4+kk po 6+kk s užitnou plochou 123-197 m2. Interiéry domů jsou variabilní a při včasné rezervaci je možné si je plně přizpůsobit vlastním potřebám.

V květnu 2013 byla dokončena výstavba I.etapy projektu (domy A), která je již vyprodána.

Na tuto výstavbu se plynule navázalo pracemi na II.etapě projektu (domy B a C), které byly zkolaudovány na podzim 2014. Domy B jsou s dispozicí 6+kk o 197m2 užitné plochy (vč. dvojgaráží). Domy C mají dispozici 4+kk nebo 5+kk o ploše 123m2 na dvou podlažích a navíc nabízejí další plochu 25 - 50 m2 v podkroví upraveném jako půda nebo další plnohodnotný obytný prostor. V nabídce nyní poslední 4 domy (ze 17). Všechny domy jsou provedeny ve vysoké kvalitě s použitím nadstandardních materiálů a technického vybavení.

III.etapa projektu je nyní ve výstavbě s plánovaným dokončením na podzim tohoto roku. V nabídce jsou řadové domy typu C. Klientům nabízíme několik cenových variant lišících se podle standardu vnitřního řešení.

Pro single, páry i početné rodiny nabízí Rezidence Vrtilka vše, co je třeba k plnohodnotnému životu. Rezidence je postavena v přímé návaznosti na veškerou občanskou vybavenost (školství, obchody, zdravotnictví, MHD, ...). Lokalita nabízí mnoho možností pro trávení volného času v přírodě nebo při sportovních aktivitách.

Developerem projektu je společnost Luna Property, s.r.o., která je členem stabilní skupiny Raiffeisen Leasing Real Estate.

Energetický štítek: