Rychlý
dotaz
Vzorový
dům

Projekt

Rezidence Vrtilka
chytře investovat
dobře bydlet
skvěle žít

Kontaktujte nás
* - povinné položky

Informace k Rezidenci Vrtilka* - povinné položky

Chcete mít pozemek s rostoucí hodnotou a na něm pohodlný dům, za který zaplatíte méně než za výměrově srovnatelný nový byt kdekoliv v Praze? Projekt Rezidence Vrtilka nabízí v zajímavé lokalitě Praha Libuš-Písnice kvalitní domy s originální nadčasovou architekturou. Místo Vás nadchne krásnou přírodou v okolí a dobrou dopravní dostupností. Připravované metro D ještě zvyšuje atraktivitu bydlení v Písnici.

Projekt nabízí řadové domy a dvojdomy. Od Libušské ulice je bydlení odděleno vysokým půdním valem se zelení, veškeré komunikace uvnitř projektu budou v režimu obytné zóny sloužit převážně pro rezidenty.

Každý dům má svou vlastní zahradu, vnitřní dispozice se pohybují od 4+kk po 7+kk s užitnou plochou 123-197 m2. Interiéry domů jsou variabilní a při včasné rezervaci je možné si je plně přizpůsobit vlastním potřebám.

V květnu 2013 byla dokončena výstavba I.etapy projektu (domy A).Na tuto výstavbu se plynule navázalo pracemi na II.etapě projektu (domy B a C), které byly zkolaudovány na podzim 2014. III.etapa projektu je nyní ve výstavbě s plánovanou kolaudací v listopadu tohoto roku. Od 19. 10. 2015 v prodeji IV. etapa s plánovaným dokončením do dubna 2017.

Typy domů:

 - Domy B jsou s dispozicí 6+kk o výměře 178,5 až 197 m2 užitné plochy na třech podlažích. V podkroví zůstává navíc další plocha cca 35 m2 k budoucímu využití. Pozemky mají rozlohu 360 až 440 m2.

- Domy C mají užitnou plochu 123 m2 na dvou podlažích a navíc nabízejí další plochu 25 - 50 m2 v podkroví upraveném jako půda nebo další plnohodnotný obytný prostor. Vnitřní dispozice jsou variabilní od 4+kk do 7+kk. Velikost pozemků - 199 až 270 m2. Klientům nabízíme několik cenových variant lišících se podle standardu vnitřního řešení. 

 

Pro single, páry i početné rodiny nabízí Rezidence Vrtilka vše, co je třeba k plnohodnotnému životu. Rezidence je postavena v přímé návaznosti na veškerou občanskou vybavenost (školství, obchody, zdravotnictví, MHD, ...). Lokalita nabízí mnoho možností pro trávení volného času v přírodě nebo při sportovních aktivitách.

Developerem projektu je společnost Luna Property, s.r.o., která je členem stabilní skupiny Raiffeisen.

Energetický štítek: