Rychlý
dotaz
Vzorový
dům

Lokalita

Rezidence Vrtilka
chytře investovat
dobře bydlet
skvěle žít

Kontaktujte nás
* - povinné položky

Informace k Rezidenci Vrtilka* - povinné položky

Rodinné domy se nacházejí na Praze 4, v MČ Praha Libuš-Písnice, která je zajímavá svým dosud zachovalým původním urbanistickým řešením a historickými budovami. Spojují se tu výhody bydlení na pomyslném přechodu mezi městem a venkovem se zachováním všech výhod života v hlavním městě.

Přímo v Písnici jsou v docházkové vzdálenosti dostupné veškeré služby od zdravotního střediska, školy, školky a restaurací až po kulturní a sportovní zařízení.  Do Modřanské rokle dojdete od Rezidence Vrtilka po klidné cyklostezce po 900m. Tento přírodní park je skvělým místem pro rodinné procházky, cyklovýlety i další sportovní aktivity.  Milovníci koní ocení jezdecký klub několik minut pěší chůze od bydliště. Vozem rychle a pohodlně dojedete za nabídkou aktivit v Průhonicích (obora, dendrologická zahrada, aquapark, obchodní zóna, ...). The Prague British School v Kunraticích je dostupná vozem za 10 minut.

Dopravní spojení je zajištěno mimo jiné autobusem č. 113 na metro Kačerov v intervalech cca 10 min. Výhodou je připravovaná stavba trasy metra D, která je zárukou pohodlného spojení rezidentů Písnice do centra Prahy. Skutečné umístění budoucích stanic najdete zakreslené v mapce. 

Jak se k nám dostanete?

Automobilem:

Při příjezdu po Kunratické spojce odbočíte doleva do ulice Libušská (nebo při příjezdu směrem z Libuše pokračujete po Libušské ulici dál do Písnice) a po průjezdu původní zástavbou Písnice uvidíte billboard projektu. Bezprostředně za poutačem je vpravo vjezd do areálu.

Autobusem:

Bus č. 113 z metra Kačerov na zastávku Písnice jede cca 15 min., pak pokračujete pěšky 400 m po chodníku při ulici Libušská. Za billboardem vpravo vstoupíte do areálu.

Po průjezdu či průchodu ulicí Rohanovská (I.etapa projektu) se dostanete do ulice Chvalšovická, kde spatříte dokončenou II.etapu projektu. Vzorový dům je poslední vlevo, bezprostředně u rozestavěných domů III. etapy projektu. 

 
 
lokalita