Rychlý
dotaz
Vzorový
dům

Financování

Rezidence Vrtilka
chytře investovat
dobře bydlet
skvěle žít

Kontaktujte nás
* - povinné položky

Informace k Rezidenci Vrtilka* - povinné položky

 

Výhodné financování - 85% z ceny domu platíte až po jeho dokončení.

Ceny domů v Rezidenci Vrtilka jsou nastaveny tak, aby pro vás byly dostupné. Zkuste cenu za m2 užitné plochy v našem projektu srovnat s cenami v nových bytových projektech v Praze. U nás za stejné peníze dostanete individuální bydlení v domě se zahradou. 

Postup financování:

  • První záloha ve výši 115 000 Kč je splatná jako rezervační poplatek na základě rezervační smlouvy do 5 dnů od data jejího podpisu. Tento rezervační poplatek je současně první zálohou na kupní cenu.
  • Do 30 dnů od podpisu rezervační smlouvy obdrží kupující návrh smlouvy o smlouvě budoucí kupní. Lhůta pro uzavření  smlouvy o smlouvě budoucí kupní je 30 dní od obdržení jejího návrhu. Následně je do sedmi dnů od jejího podpisu splatná druhá záloha na kupní cenu ve výši 15 % kupní ceny bez DPH (včetně DPH ve výši dle obecně závazných právních předpisů, k dnešnímu dni 15 %).
  • Doplatek (zbývající část) kupní ceny plus příslušná DPH ze 100 % kupní ceny (mínus již zaplacená DPH) bude uhrazena do 30 dnů ode dne, kdy bude kupující prodávajícím informován o udělení kolaudačního souhlasu.

S financováním Vám rádi poradíme a pomůžeme najít nejvýhodnější řešení právě pro Vás. Spolupracujeme se zkušenými nezávislými hypotečními makléři.